قوانین و مقررات

کاربرگرامی موارد زیر صرفاً جهت استفاده کارا و بهینه شماعزیزان مطرح شده که ضرورت دارد بادقت بیشتری آن رامطالعه نمائید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فیلکس استار منطبق با قوانین کشور ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فیلکس استار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فیلکس استار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل وتماس از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم .کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

ثبت و ارسال سفارشات

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فیلکس استار به وسیله ارسال کد سفارش از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فیلکس استار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فیلکس استار محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.درصورتی که موجودی محصولی درفروشگاه به اتمام رسد پس از تماس بامشتری واطلاع، یا وجه طی 24ساعت استرداد ویا طی زمان 48 ساعت محصول به ایشان تحویل داده می شود .

مدت زمان پیگیری سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا 4 شنبه به غیر از تعطیلات رسمی ثبت شوند برای شهر تهران 48 ساعت و برای دیگر شهرها از 1 تا 4 روز کاری می باشد.
زمان تحویل سفارش هایی که در روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند برای تهران  3 روز کاری و دیگر شهرها 4 روز کاری می باشد.

توضیح اینکه روزهای کاری از شنبه تا 4 شنبه بدون در نظر گرفتن تعطیلات رسمی می باشد.

لازم به ذکراست تحویل سفارش شما درب کارخانه می باشد و شرکت فیلکس تعهدی درخصوص هزینه حمل ندارد و هزینه حمل به عهده مشتری می باشد .

شما می توانید به آدرس کارخانه مراجعه کرده و کالای خود را تحویل بگیرید و یا با شماره 09100681818 تماس بگیرید تا ههماهنگی ارسال کالای شما به درب منزل انجام شود اما در صورت ارسال هزینه حمل با خریدار می باشد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

قیمت گذاری

قیمت گذاری براساس اصول مشتری مداری واقدام به حقوق مصرف کننده است قیمت های ارائه شده قیمت های مصرف کننده می باشد که توسط شرکت فیلکس استار مصوب شده است .